Klienci Indywidualni

Usługi prawne dla

Klientów indywidualnych

W życiu codziennym spotyka nas wiele sytuacji, w których warto zasięgnąć porady prawnej, aby uniknąć niepotrzebnych komplikacji i problemów. Pozornie błahe zagadnienia często mają drugie dno.

Wiele osób nie jest świadomych swoich praw, nie zna obowiązujących przepisów, nie wie jakie mają możliwości działania w danej sytuacji, co sprawia, że znajdują się na z góry przegranej pozycji.

Jak napisać testament? Czy należy mi się zachowek? Reklamacja czy rękojmia? Jak wywalczyć widzenia z dziećmi? Odszkodowanie powypadkowe – jakie są procedury?

Odpowiedzi na te i wiele innych pytań często wyszukiwane są w internecie i niestety, w wielu wypadkach nie mają one żadnej wartości.
Nawet, gdy szczęśliwie trafimy na opracowania specjalistów – podchodzą one do problemu ogólnie, nie uwzględniając specyfiki danego przypadku.
Tymczasem każdą sprawę należy rozpatrywać indywidualnie, uwzględniając wszelkie jej okoliczności.

Niewiedza nie zwalnia od odpowiedzialności, natomiast poznanie przepisów prawa rzuca na problem nowe światło, ukazując najczęściej więcej niż jedno rozwiązanie, optymalne dla danej sytuacji.

Opracowania i analiza dokumentów

Kompleksowe doradztwo prawne

Prezentacja przed sądami i urzędami

Nasza kancelaria służy pomocą w zakresie poradnictwa prawnego, weryfikacji i przygotowywania dokumentów: umów, pism procesowych, wniosków, ugód, a także reprezentowania Państwa przed sądami i urzędami.