Natalia Siciarz

Natalia Siciarz

Radca prawny, członek OIRP w Poznaniu. Specjalizuje się w prawie gospodarczym, prawie cywilnym, a także w dziedzinie prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Doradza w sprawach z zakresu prawa spadkowego. Zajmuje się także analizą zagadnień związanych z realizacją projektów współfinansowaniem ze środków Unii Europejskiej.

Kariera zawodowa

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Tytuł zawodowy zdobyła kończąc aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu.

Pierwsze doświadczenia w zawodzie prawnika zdobyła w jednym z największych poznańskich szpitali, gdzie odpowiedzialna była m. in. za przygotowywanie procedury konkursowej, związanej z wyłonieniem podwykonawców, udzielających świadczeń zdrowotnych na rzecz szpitala oraz za opracowywanie projektów umów dla tych podmiotów.

Już jako radca prawny związała się na kilka lat z kancelarią – tam zdobyła największe doświadczenie we współpracy z podmiotami gospodarczymi oraz osobami fizycznymi.

Jest osobą doskonale zorganizowaną, skrupulatną i wnikliwą, a przy tym obdarzoną umiejętnościami interpersonalnymi.
Niejednokrotnie podejmuje się prowadzenia spraw zagmatwanych, niemal niemożliwych, dla których, dzięki swojemu zaangażowaniu i dokładności, potrafi znaleźć najbardziej optymalne rozwiązanie.

Pasje i zainteresowania

Pasją Natalii Siciarz jest bieganie oraz triathlon. Na tym polu często zdarza jej się rywalizować – z sukcesami! – z kolegami prawnikami.
Lubi dobrą muzykę na żywo, kolekcjonuje płyty CD.
Umiejętność dostrzegania szczegółu wypracowała, układając puzzle.