Zaufali nam

Otto Bock Polska sp. z o. o.

Otto Bock Polska Sp. z o.o. korzysta z kompleksowej obsługi prawnej Kancelarii, począwszy od zasięgania drobnych porad i konsultacji prawnych, poprzez analizę i opiniowanie zawieranych przez Spółkę umów handlowych oraz zlecanie opinii prawnych, a także posiłkując się reprezentacją Spółki przed sądem przez fachowego pełnomocnika.

Początki współpracy z Mecenas Natalią Siciarz sięgają roku 2011. Świadczona przez ten czas obsługa prawna ugruntowała nas w przekonaniu, że usługi świadczone przez Kancelarię cechują się zaangażowaniem, rzetelnością, terminowością i pełnym profesjonalizmem.

Casada Polska sp. z o. o.

Casada Polska Sp. z o. o. współpracuje z Kancelarią Prawną BSK Legal od początku jej istnienia.
BSK Legal czuwa nad szeroko pojętym bezpieczeństwem naszego biznesu, a także reprezentuje spółkę przed sądami i urzędami.
Profesjonalny, szybko działający zespół prawników sprawnie i terminowo realizuje swoje działania, a przede wszystkim – zawsze przedstawia realne możliwości działania w danej sytuacji.

Serdecznie polecamy współpracę z BSK Legal.

Railman sp. z o. o.

Spółka Railman powstała przy fachowym doradztwie Kancelarii i nadal z nią współpracuje, konsultując kluczowe decyzje dla rozwoju spółki od strony prawnej. Szczerze polecamy korzystanie z szeroko rozumianej pomocy prawnej świadczonej przez Kancelarię BSK Legal. Zwracając się z problemem prawnym możecie Państwo liczyć na w pełni profesjonalne i kompetentne podejście do sprawy, rzetelność i terminowość. Cierpliwe tłumaczenie języka prawniczego w sposób zrozumiały dla laika. Elastyczność w terminarzu spotkań, jak i w sposobie omówienia dalszych szczegółów: mail czy telefon. Można skorzystać z szerokiego wachlarza oferty samego doradztwa, jak i reprezentowania w imieniu firmy przed wszystkimi instytucjami. Co ważne Kancelaria oferuje rzeczowy, ale empatyczny i ludzki kontakt.

Galeria nieruchomości sp. z o. o.

Współpracę z kancelarią rozpoczęliśmy, zanim powstała :).
Pani Natalia Siciarz prowadzi naszą Spółkę od samego początku – była naszym mentorem już przy jej zakładaniu. Współpracę oceniam na 5 – profesjonalne doradztwo, pomoc w umieszczeniu naszych potrzeb w ramach prawnych – które nie zawsze są oczywiste, i poczucie bezpieczeństwa, że gdyby coś się działo mamy przyjaciela, który skutecznie stanie w naszej obronie lub zawalczy o nasze sprawy, a w skrajnych sytuacjach pomoże naszym klientom – to najważniejsze korzyści jakie dostarcza nam współpraca z BSK Legal. Polecam.

Fresh-Design Studio reklamy

Bagińska Siciarz Kancelaria prawna prowadzi kompleksową obsługę prawną naszej firmy.
Praca wykonywana przez Kancelarię spełnia wszystkie nasze wymagania i
oczekiwania. Posiadana wiedza, jak również bogate doświadczenie zawodowe, pozwalają nam na wystawienie bardzo wysokiej oceny świadczonych przez Kancelarię usług.

Bardzo dobrze układająca się współpraca pozwala nam polecić Bagińska Siciarz Kancelaria Prawna jako doświadczonego i profesjonalnego partnera w biznesie.

Port One Polska sp. z o. o.

Kancelaria wspiera Spółkę w zakresie obsługi portfela windykacyjnego opracowując w tym zakresie elastyczne strategie windykacyjne, a także wykazując nieustępliwość, staranność działania oraz należyte przygotowanie do każdej sprawy.
Obsługa świadczona na rzecz Spółki obejmuje również konsultacje i czynności w przedmiocie spraw rejestrowych.

Z pełnym przekonaniem możemy zarekomendować Kancelarię BSK Legal jako godnego polecenia partnera do współpracy w zakresie bieżącej obsługi przedsiębiorstwa, jak też w doraźnej pomocy prawnej.

NSV Auto-Serwis S.C.

Jesteśmy w pełni zadowoleni ze współpracy z Kancelarią, w której szczególnie cenimy sobie to, że każdorazowo prawnik na zgłaszany przez nas problem spojrzy szerzej, wskazując na okoliczności, których my sami nie bylibyśmy w stanie dostrzec, bądź które w naszej ocenie nie mają znaczenia dla sprawy.

Kancelaria w sposób obiektywny omawia z nami potencjalne korzyści i zagrożenia, które może za sobą nieść dana sprawa, by ostatecznie wypracować stanowisko, które pozwoli na zastosowanie najbezpieczniejszego i najbardziej skutecznego rozwiązania.

Stowarzyszenie Teatr Planeta M

Współpraca naszego stowarzyszenia z Mecenas Natalią Siciarz od samego początku odbywa się w przestrzeni non profit.
Pani Mecenas zaopiekowała się nami od początku istnienia organizacji i po dziś dzień konsekwentnie wspiera nasze działania, co stanowi ogromną pomoc. Zważywszy na niestandardowy charakter naszej działalności (kultura, sztuka oraz poszerzanie świadomości i integracji społecznej), uważamy, że zaangażowanie Kancelarii jest nie do przecenienia.

Wyjątkowość działań non profit pozwala też zawsze zobaczyć faktyczny poziom profesjonalizmu danego podmiotu i w tym Kancelaria BSK Legal potwierdza wysoką klasę swoich usług, za co ogromnie dziękujemy. To ważne wiedzieć, że za paragrafami stoją ludzie nie tylko profesjonalni w swej dziedzinie, ale też czuli na potrzeby świata – ludzie o wielkim sercu.

m.adCONSULTING

Współpracę z radcą prawnym Katarzyną Bagińską nawiązałam w roku 2013 i od tego czasu nieprzerwanie korzystam z jej usług – teraz już z usług kancelarii BSK Legal.

Kancelarii powierzam zarówno sprawy związane z prowadzoną przeze mnie działalnością gospodarczą, jak i  sprawy prywatne – mam pełne zaufanie do ich kompetencji i profesjonalnego podejścia do prowadzonych spraw, dlatego również moim Klientom.

Dobry prawnik jest jak przyjaciel, przed którym można się otworzyć i który zawsze – choć w oczy powie nam prawdę – będzie nas bronił przed całym światem.
Tacy są właśnie prawnicy BSK Legal.